top of page

Bewust Rookvrij Traject

BEWUST ROOKVRIJ TRAJECT

Stoppen met roken begint niet met stoppen.

Het begint met bewustwording.

Het  6-weken rookvrij traject.

Je hoeft niet van vandaag op morgen te stoppen. Eerst gaan we onderzoeken waarom je rookt, welke momenten en emoties jou naar een sigaret laten grijpen en welke patronen jouw rookgedrag in stand houden.

In zes weken werk je stap voor stap toe naar het loslaten van de sigaret, met persoonlijke begeleiding, bewustwording, oefeningen en hypnose.

Van bewust roken naar vrij zijn van roken.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Het 6 Weken programma van Homeo Flow

​​​​​​​​​Waarom 6 weken?

Verandering hoeft niet in één moment plaats te vinden.

Juist de tijd tussen de sessies geeft je de mogelijkheid om te observeren, ervaren en oefenen.

Wat zijn jouw automatische rookmomenten?
 

Wanneer ontstaat trek?
Welke gedachten, gevoelens of situaties spelen daarbij een rol?

 

Gedurende zes weken krijg je steeds meer inzicht in jouw persoonlijke rookpatronen en leer je deze stap voor stap doorbreken.

De vier persoonlijke sessies worden bewust over deze periode verdeeld.

 

🚫 Let op: Dit traject komt niet in aanmerking voor een vergoeding van de zorgverzekeraar.

​​

Weg Van Het platteland

Jouw route naar vrijheid

 

We starten met een vrijblijvende kennismaking om te kijken of het Bewust Rookvrij Traject bij jou past.

 

1. Intake - bewustwording & motivatie
We brengen jouw rookgedrag, motivatie, gewoonten en persoonlijke triggers in kaart.

 

2. Patronen herkennen & doorbreken
Je ontdekt wat jou aan de sigaret bindt en gaat bewust oefenen met het veranderen van automatische rookmomenten.

 

3. Verdieping & korte hypnose
We verdiepen wat je hebt ontdekt en gebruiken een korte hypnosesessie om het veranderproces verder te ondersteunen.

 

4. Loslaten & uitgebreide hypnose
In de uitgebreide hypnosesessie werken we met jouw persoonlijke rookpatronen, overtuigingen en alles wat tijdens het traject naar voren is gekomen.

 

Nazorg:  Na het traject hebben we een telefonisch nazorgmoment van ongeveer 20 minuten om te bespreken hoe het met je gaat.

Waarom eerst bewust roken?

Veel mensen proberen te stoppen door vanaf een bepaalde dag simpelweg geen sigaret meer aan te raken.

En dan begint het gevecht.

"Ik mag niet roken."
"Ik moet sterk blijven."
"Als ik er maar niet aan denk."


Binnen het Bewust Rookvrij Traject kiezen we bewust voor een andere route.

Je gebruikt de eerste periode juist om jouw rookgedrag te onderzoeken.

Je gaat zien wanneer je rookt, waarom je rookt en wat je werkelijk zoekt op het moment dat je een sigaret pakt.

Want wat je bewust kunt herkennen, kun je ook leren veranderen.


Bewustwording brengt inzicht.

Inzicht geeft je de vrijheid om te veranderen.

Wat kun je verwachten in dit traject?

Het Bewust Rookvrij Traject is een compleet persoonlijk traject van zes weken.

Je ontvangt:

  • 4 persoonlijke 1-op-1 sessies

  • Een speciaal ontwikkeld 6-weken programma

  • Digitaal werkboek met opdrachten en inzichten

  • Praktische oefeningen rondom jouw rookgedrag

  • Audio-oefeningen voor ontspanning en bewustwording

  • Een korte hypnosesessie tijdens het traject

  • Een uitgebreide persoonlijke hypnosesessie van 90–120 minuten

  • Persoonlijke begeleiding tijdens het traject

  • Telefonische nazorg van ongeveer 20 minuten

​

​

Nu voor €595 ,-

Je investeert niet in één losse hypnosesessie, maar in een persoonlijk verandertraject van zes weken.

Een traject waarin bewustwording, gedragsverandering, persoonlijke begeleiding en hypnose samenkomen.

Is dit traject iets voor jou?

Het Bewust Rookvrij Traject kan bij je passen wanneer je:

  • wilt stoppen met roken, maar merkt dat wilskracht alleen niet voldoende is;

  • wilt begrijpen waarom je steeds naar een sigaret grijpt;

  • openstaat voor bewustwording en persoonlijke ontwikkeling;

  • bereid bent actief met de oefeningen aan de slag te gaan;

  • niet alleen wilt stoppen, maar jouw rookpatronen wilt leren doorbreken.

Je hoeft bij de start nog niet te weten hoe je het gaat doen.

Daar gaan we samen mee aan de slag.

 

 

Klaar voor jouw eerste stap?

Twijfel je of het Bewust Rookvrij Traject bij jou past?

Plan dan eerst een vrijblijvend kennismakingsgesprek.

We bespreken jouw situatie, jouw rookgedrag en wat je van het traject kunt verwachten.

​

Van bewust roken naar vrij zijn van roken.

Bewustwording brengt inzicht.
Inzicht geeft je de vrijheid om te veranderen.

Niet-Roker Homeo flow

© 2026 Homeo Flow ®– Geregistreerd merk. Alle rechten voorbehouden.

bottom of page